Thajská olejová

Thajská olejová masáž je právem považována za léčebnou masáž, jejíž základy nalézáme již ve starověku, v dobách Buddhy. Využívá prvky tradiční thajské masáže, tradiční čínské medicíny, indické ájurvédy a speciálních masážních olejů.

Tato alternativní relaxační a léčebná masážní metoda spočívá v působení síly na energetické dráhy jednotlivých orgánů lidského těla, tzv. meridiány a na jejich tlakové body, takže celé tělo je podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř, zádové svaly, taky masáži paží a nohou, včetně prstů. Použitím pomalých a tahavých hmatů, kombinovaných s protahováním a akupresurou dochází k odblokování energií v těle, uvolnění kloubů, svalů, šlach, protažení páteře.

 

 

Thajská olejová masáž má dobrý vliv na cévní systém, krevní systém, lymfatický systém, posiluje imunitu, redukuje otoky, tuhnutí tkání, pomáhá regulaci střev, uklidňuje nervový systém, zbavuje tělo stresu. Dochází při ní k velkému fyzickému a psychickému uvolnění. Thajská olejová masáž navozuje celkovou harmonii a dává odpočinout tělu, mysli i duši a je vynikající prevencí před nemocemi.